Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/do1296500/www_root/old/includes/joomla.php on line 836
Obec Blhovce - Obecný hasičský zbor
 
Úvod arrow Obecný hasičský zbor
Obecný hasičský zbor Tlačiť

Obecný hasičský zbor patrí medzi najstaršie oganizácie v obci.                                                  Bol založený v roku 1929 s 21 členmi. Od toho času vyvíja činnosť a zastáva neoddeleteľné    miesto v spoločenskom živote obce.                                                                                              V súčasnosti zbor pracuje pod vedením štvorčlenného býboru v zložení: Anton Balog,             Gabriel Mihályi, Juraj Dóša a Ondrej Gombala. Finančné prostriedky na činnosť zboru zabez-    pečuje obecné zastupiteľstvo.                                                                                                       V roku 2001 v našej obci bola usporiadaná obvodná požiarna súťaž na ktorej sa zúčastnili aj   požiarne družstvá z okolitých obcí. V roku 2002 obecné zastupiteľstvo zabezpečilo ušitie        uniforiem, ktoré nesú farby obce, sú zeleno-žltej farby. V tomto istom roku sa uskutočnila         aj oprava požiarnej zbrojnice.                                                                                                        Z dôvodu častých porúch požiarneho auta ( auto je zastaralé ) činnosť požiarneho zboru        v minulých rokoch ochabla.

 

Výber jazyka

SlovakEnglishGermanMagyar

Anketa

Ako sa Vám páči stránka našej obce?
 

Predpoveď počasia

Kurzy NBS


© 2018 Obec Blhovce
vyrobil: CassoviaBooks & CBS spol, s.r.o.